02 juuli 2007

mul on paha olla

Eile Tartu maanteel Tallinna poole sõites kohtasin oma elus teistkordselt pensioniealist rullnokka. Nädal tagasi tegi üks neist sõbra suvila ees kohapeal oma žiguliga tiire, nii et kruusa lendas. Eile kimas üks Renault Clio mööda maanteed ja tegi uskumatuid möödasõite. Laupkokkupõrgete tõenäosus oli uskumatult suur. Esimene mõte oli mõnest noorest jobust roolis. Enne Tallinnat möödusime siis sellest kuldsest Cliost ja roolis oli minu üllatuseks hoopis pensioniealine vanamees. Uskumatu, aga isegi aeg ei tee mõnda inimest targemaks. Austa veel hallpead.

Lootsin, et puhkus on alanud, aga võta näpust. Tööl on toimunud suured muudatused, mis tähendab, et tuleb osa oma puhkusest ohverdada. Kas sellest head nahka sünnib, aga ma siiski loodan, näitab aeg.

1 kommentaar:

SUSAN BENSON ütles ...

Tere, daamid ja härrad, kas vajate rahalist abi? Olen Susan Benson. Olen laenuandja ja ka finantskonsultant.

Kas vajate projekti lõpuleviimiseks ärilaenu, eralaenu, hüpoteeklaenu või laenu? kui teie vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole. Pakume igasuguseid laenuteenuseid, sealhulgas pikaajalisi ja lühiajalisi laene. Lisateabe saamiseks kirjutage meile e-posti teel: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) või saatke mulle otse WhatsAppis: +447903159998 ja saate vastuse kohe.

Oleme terviklik finantsteenuseid pakkuv ettevõte ja oleme pühendunud aitama teil täita kõiki teie püüdlusi. Oleme spetsialiseerunud struktureeritud finantslahenduste pakkumisele üksikisikutele ja ettevõtetele kõige tõhusamal ja kiiremal viisil.

Siin on mõned põhjused, miks peaksite laenu saamiseks meiega ühendust võtma;
* Mugavus - laenu saate taotleda igal ajal ja igal pool.
* Paindlik summa - otsustate, kui palju soovite laenata.
* Kiire otserahastus - saate oma laenu 24 tunni jooksul pärast kinnitamist.
* Paindlik intressimäär - taskukohane intressimäär 3%.
* Kõrge heakskiitmise määr
* Paindlik tagasimakse - saate võimaluse valida tagasimaksekuupäev kas iganädalase, kuu- või aastase kestusega 1–30 aastat.
* Lihtne veebirakendus.
* Isikupärane juhendamine ja teadmised.
* Varjatud tasud puuduvad

Ärge kaotage võimalust rahaliste vahendite puudumise tõttu. Võtke kohe ühendust minu ettevõttega, me saame teid aidata laenuga, kuna oleme aidanud paljusid eraisikuid ja organisatsioone, kes on kogu maailmas kokku puutunud finantsraskustega

Meie laenupakkumise kohta lisateabe saamiseks saatke meile oma laenutaotlus aadressil:
E-post: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
WhatsApp: +447903159998

Vahendajad / konsultandid / maaklerid on teretulnud oma kliente tooma ja on 100% kaitstud. Täielikus usalduses teeme koostööd kõigi asjaosaliste huvides.